koty_serce

Czasami …

Czasami jest mi smutno, że nie mogę zmienić świata wokół siebie, czasami jestem przerażona, że życie jest takie kruche, czasami się boję o zdrowie ukochanej osoby, czasami jestem zamyślona i nie wiem jak wyplatać się z tej pajęczyny obezwładniających myśli, czasami zapominam o życiu Tu i Teraz.

Wtedy ogarnia mnie lęk, czuję strach i zapominam o uśmiechu.

A co gdyby ten lęk mnie nigdy nie opuścił, jak wtedy wyglądałoby moje życie, czy odnalazłabym w nim radość i szczęście, czy odnalazłbym zadowolenie w tych drobnych i codziennych czynnościach?

MIŁOŚĆ.

Miłość jest rozwiązaniem na wszystko.

BEZWARUNKOWA MIŁOŚĆ DO ŚWIATA I LUDZI.

Bezwarunkowa miłość do samej siebie.

Ostatnio zagubiłam się trochę, za bardzo na wszystko nalegam, chcę żeby wszystko było perfekcyjne i za dużo analizuję sytuacje które się wydarzają w moim życiu.

Zabrakło też takiej prostej czynności jak spacer, świeże powietrze w płucach, dotlenienie całego ciała, które zawsze stawiało mnie na nogi.

Aby się zmotywować na drzwiach szafy przykleiłam karteczkę:

notka_wybierz_sie_na_spacer

A więc wybrałam się w końcu. Ubrałam się ciepło i ruszyłam przed siebie.

Kochani czasami tak niewiele trzeba aby odnaleźć się w chwili obecnej, poczuć całym sobą ten moment i poczuć bezwarunkową miłość. Aby potem wysyłać ją do całego świata.

Dziękuję za piękny zimowy spacer i dziękuję za ciszę, za taką ciszę w której ustają wszelkie szmery mojego umysłu. Dziękuję za ciszę w której czuję się wolna, kochana, piękna.

Czasami jest tak, że czujemy się spełnieni tak po prostu, bo żyjemy, czasami jest tak, że uśmiechamy się bez powodu, czasami jest tak, że czujemy wdzięczność za każdy oddech i bicie serca. Czasami jest tak, że nie szukamy szczęścia, bo odnaleźliśmy je w sobie.

Dziękuję za to, że odnalazłam szczęście w każdej codziennej czynności, w każdym geście i słowie, w każdym spojrzeniu i przytuleniu. W każdej sekundzie.W każdym biciu serca.

Dziękuję z całego serca.

 

 

 

  1. Grazynka Odpowiedz →

    Pięknie napisane.
    Dziękuję za to że tymi pięknymi słowami pełnymi miłości koisz moją duszę.
    Dziękuję za to że pobudzasz do działania i pracy nad samą sobą.
    Dziekuję z całego serca :)

Dodaj komentarz

Adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *


POWRÓT