obrazek motywacyjny dziękuję za inspirację

Dziękuję za inspirację

Inspiracja otwiera nowe przestrzenie w rzeczywistości osobistej każdego człowieka. Kiedy inspiracja gości w naszym sercu, jest jak paliwo dla marzeń.
Siedzę przed swoim biurkiem i patrzę się na „mój cytat” który mnie inspiruje:
„Rozwijam uznanie do tego co się dzieje i pomagam innym.”
Mam ich kilka przed sobą, wybrałam takie które otwierają serce na akceptację okoliczności, pokonanie zniechęcenie i budzą wolę do podjęcia działania.
To jest potężna moc. To jest „krawędź życia” na której się w tej chwili znajdujesz i którą rozwijasz według tego czy poddasz się zniechęceniu  czy okoliczności poddadzą się twojej wewnętrznej sile i zmienią się nie do poznania.

Kiedy uzmysłowisz sobie, że nie ma żadnej zewnętrznej siły której musisz się poddać, że to ty jesteś jej odpowiednikiem to w momentach trudnych zaczniesz szukać inspiracji. Czemu by nie stworzyć okoliczności które
będą pomocne w takich chwilach.

Za każdym razem jak patrzę się na ten napis czuję, że jestem innym człowiekiem, z większym zrozumieniem dla życia, siebie i ludzi.
Słowa piękne i motywujące sprawiają że nasze życie zaczyna się delikatnie przesuwać w kierunku rzeczywistości której chcemy doświadczyć.
Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że przeczytałeś coś w odpowiednim momencie i poczułeś jak fala zrozumienia i wiary przyszła do Twojego życia.
To są momenty które pozwalają nam wskoczyć właśnie do tego miejsca gdzie wszystko jest dobrze i zaczynamy tworzyć takie życie.

Według mnie nie ma większego sekretu jak ten, że to ty tworzysz swoje życie i jesteś za nie odpowiedzialny.
Wszystko co dzieje się w twoim życiu rozwija się bardziej lub mniej w zależności od tego ile swojej uwagi pokierujesz w daną stronę i ile masz wolnej uwagi aby tworzyć w swoim życiu nowe rzeczy.

Każdy z nas ma chwile słabości i każdy z nas powinien znaleźć swoją drogę aby nauczyć się z nich wychodzić i kontynuować rozwój na swojej drodze życia.

Gdy czytam codziennie „inspirację na ścianie”, odnosi się ona za każdym razem do obecnego stanu w którym jestem. Obraz motywacyjny ma to do siebie, że może trafić do ciebie w takim momencie w którym potrzebujesz.
Dla mnie obraz motywacyjny to moje wyższe ja szepczące do mnie: wszystko będzie dobrze.

Spójrzmy na życie! Jest i za chwile go nie ma, prawda. Dzień – jest i za chwile go nie ma gdy zamykasz oczy do poduszki.
Mamy coś co przemija: to życie,ciało, więc czy nie warto by było uczynić to najlepszym jak tylko można.
Przestać poddawać się zniechęceniu i zamiast tego poddawać się inspiracji i inspirować innych.

Strona dziękuję za otwiera te możliwości, poprzez obrazy motywacyjne które kolorują Twój świat inspiracją.

Skosztuj inspiracji i żyj tak jak tego pragniesz.

Gosiadziekujeza <3

Dodaj komentarz

Adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *


POWRÓT