dziękuję-za-wdzięczność-miłość-i-piękno

Dziękuję za wdzięczność, miłość i piękno :)

9 grudnia odbyło się we Wrocławiu spotkanie pod nazwą „Marzenia czas start”, na którym miałam przyjemność ( pomijając strach, który mi towarzyszył na początku) opowiedzieć o trzech fundamentalnych wartościach, które bardzo pomogły mi w życiu.

Bardzo dziękuję wszystkim którzy byli tam razem z nami, dziękuję Łukaszowi który namówił mnie do tego, abym opowiedziała o sobie i swoim życiu.

Bardzo dziękuję za możliwość rozwoju i za wszystkie pozytywne słowa, których nie brakowało.

Z tego spotkania oprócz cudownych wspomnień zostało mi również nagranie, którym pragnę się z Wami podzielić.

Komentarze mile widziane kochani, tyle strachu towarzyszy mi na początku mojej drogi rozwoju. Cały czas trzymam się tego, że to w końcu minie. Tak wiele myśli jest w mojej głowie, przeżyć i odczuć, które pomagają mi w moim codziennym życiu, w drodze na szczyt, w tym aby marzyć i radować się życiem. Mam nadzieję, że będzie Wam to pomocne a piękno, miłość oraz wdzięczność wypełni Wasze życie.

Zapraszam już teraz do obejrzenia.

Kartka z dziennika – (z powodów technicznych nie nagraliśmy tej części , jednak kartkę z dziennika z miłą chęcią Wam przepisuję :)

„Nawet nie wiem który jest dzisiaj, po co znać datę jak podróżuje się przez Europę samochodem? Właśnie leżę sobie w łóżku w domku w  we Francuskich Pirenejach. Coś pięknego to miejsce to istna magia, natura, cisza, przez chwile nawet poczułam się jak w Peru. Te piękne majestatyczne góry promieniujące niesamowicie cudowną energią, energią miłości , tutaj ona na nas spływa, jesteśmy nią skąpani, tyle możliwości daje to miejsce, możliwości zmiany swojego życia poprzez samo obcowanie TUTAJ.

To piękna miejscowość o nazwie Neuilh to pierwsze takie piękne miejsce na ziemi, które odwiedziłam. Euro trip właśnie rozpoczęty, dużo energii kosztowało mnie przygotowanie do tej wyprawy, nie mam na myśli tylko porządków i spraw, które trzeba było załatwić w Barcelonie, mam na myśli lęk, lęk przed nowym nieznanym, lęk przed prowadzeniem samochodu, lęk przed życiem wśród ludzi, lęk przed życiem w pełni. Mała przewrotność się tu ujawnia uwielbiam tematy rozwoju, przygody, uwielbiam otwartą przestrzeń, a siedziałam cały rok w domu. Teraz widzę, że wszystko jest po coś.”

Każde nasze doświadczenie uczy nas coś nowego, rozwija nas. Wszystko ma swój cel i czas.

Dziękuję za przygodę … zwaną życiem. Dziękuję za miłość do świata i ludzi, dziękuję za piękno, które jest wokół nas oraz dziękuję za piękno, które jest w nas.

DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA :)

 

Dodaj komentarz

Adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *


POWRÓT