dziewczynka_z_serduszkiem

Jesteś taki piękny …

Tak jesteś piękny, nie ma na świecie drugiej takiej osoby jak Ty. Twoja wyjątkowość jest niepodważalna. Przestań porównywać się z innymi, bo według jakich kryteriów masz się porównywać, kto stoi za tym aby w ogóle wymyślać jakieś kryteria?

To jest śmieszne!

Zapomnij o takich zdaniach jak najpiękniejsze kobiety świata, czy najprzystojniejsi mężczyźni roku. Gdy będziesz oceniał swoje piękno patrząc się na te kolorowe czasopisma i oglądając telewizję, może to nie wyjść na korzyść Twojego samopoczucia.

Nie można porównywać dwóch różnych osób, o różnym pochodzeniu, różnym kolorze skóry , czy budowie ciała, itd. Jesteś tak samo piękny jak ta osoba z okładki, różni was tylko to, że Ciebie nie ma na okładce. I co z tego?

Zapytaj siebie czy nadal chcesz to robić sobie? Czy nadal chcesz poniżać siebie, mówić te wszystkie niepotrzebne słowa? Nie jesteś ani brzydszy ani piękniejszy od nikogo. Słuchaj głosu swojego serca. Podążaj za swoim pięknem. Podążaj za intuicją. Nie zostaliśmy stworzeni po to, aby czuć się gorszej kategorii czy brzydsi, zostaliśmy stworzeni jako piękne wyjątkowe istoty. Gdy ten sposób myślenia nie jest dla nas naturalnym, oznacza to, że daliśmy się wkręcić, że daliśmy sobie wmówić, że jest inaczej.

Posłuchaj siebie, traktuj siebie z miłością i zauważ piękno, którym promieniejesz na zewnątrz. I to jak się wtedy czujesz.

Kochani jesteście tacy piękni … tacy jacy jesteście …

Pozdrawiam pięknie i słonecznie. Taka piękna pogoda za oknem pod koniec tego roku. Świat jest taki piękny, wyjdźcie mu na przeciw z głową pełną marzeń, piękna, miłości i wdzięczności.

A teraz zamknijcie oczy, włączcie nagranie na cały głos i delektujcie się słowami które usłyszycie, uwierzcie w siebie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *


POWRÓT