logo

Logo dziekujeza.pl

Już od kilku dni na naszej stronie widnieje logo, które powstało w celu identyfikacji obrazów tworzonych i publikowanych przez nas na stronie dziekujeza.pl i na fun page’u „Dziekuje za”.

Od początku naszego powstania, dążyliśmy do tego momentu w którym tworzenie społeczności ludzi, wdzięcznych za swoje życie zacznie ewoluować w kierunku dostarczenia każdej zainteresowanej osobie, takiej inspiracji, która na długo z nią pozostanie. Tworzenie obrazów motywacyjnych to odpowiedź na te potrzeby.

Jeśli znalazłeś na naszej stornie coś co wzbudziło w tobie zainteresowanie, napełniło Cię motywacją lub doprowadziło do rozważań, które wpłynęły na jakość Twojego życia – jesteśmy szczęśliwi, że możemy robić to dla Ciebie.

To ogromny prezent dla nas, że możemy dotrzeć do Ciebie i inspirować Cię do stawania się lepszą wersją samego siebie. Mamy nadzieję, że krok w stronę tworzenia cytatów motywacyjnych na płótnie, przyczyni się dodatkowych, realnych zmian w Twoim życiu.

Obrazy na płótnie tworzymy sami, inspirując się własnymi doświadczeniami jak i tymi które nas zainspirowały, w formie cytatów motywacyjnych. Wszystkie grafiki i zdjęcia używane do tego aby tworzyć gotowe produkty (do tej pory obrazy drukowane na płótnie i magnesy na lodówkę) są stworzone przez nas lub zmodyfikowane przez nas na bazie grafik do komercyjnego użycia.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, czuj się wolny aby się z nami skontaktować.

Z wdzięcznością

dziekujeza.pl

 

 

 

Dodaj komentarz

Adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *


POWRÓT