dziekuje za

„Wdzięczność, miłość, piękno” drogą do spełnienia :)

Witajcie kochani, tym razem już na nowo powstałym blogu. Jako, że już od dawna marzyłam o swoim „zakątku” w internecie pełnym miłości, wdzięczności i piękna, to cieszę się, że w końcu zabrałam się za realizację tego marzenia.

Wszyscy mamy coś wielkiego w sobie, coś czym możemy podzielić się ze światem, aby stał się on lepszym miejscem do życia. Czasami, aby dotrzeć do tego skarbu, musimy przejść przez mroczne i niebezpieczne tereny i zmierzyć się z lękiem, smutkiem czy innymi emocjami.

Czasami jest to jedyna droga, dlatego warto być wytrwałym i wdzięcznym, bo nigdy nie spotyka nas coś czego nie jesteśmy w stanie przezwyciężyć.

Miłość jest odpowiedzią na wszystko.

Gdyby dwa lata temu ktoś powiedział mi, że odnajdę swoją drogę, pokocham siebie i będę wdzięczna za to, że żyję, nie uwierzyłabym.

A teraz gdy każdego dnia budzę się z uśmiechem na twarzy i z radością witam nowy dzień, to  pragnę wszystkim przekazać, że to jest możliwe, że możemy wyjść z zamkniętego kręgu ograniczających przekonań.

Trzeba tylko być ich świadomym.

A później dziękować, dziękować i jeszcze raz dziękować za to, że żyjemy.

Dziękować swojemu ciału, za to, że tak cudownie dla nas pracuje.

Dziękować, za każdy nowy dzień, za słońce i kwiaty, za morze i góry.

dziekuje za

I wreszcie kochać.

Wysyłać miłość do świata, do każdej swojej komórki, do ludzi i zwierząt.

Tyle piękna jest wokół nas, tyle piękna jest w nas.

Właśnie w tym momencie każdy z nas może odmienić swoje życie. Może wybrać szczęście zauważając piękno obecnej chwili, jej niepowtarzalność.

Nie ma zwykłych chwil każda jest wyjątkowa.

Poczuj chwile obecną i dziękuj za nią z całych sił, a Twoje życie zmieni się nie do poznania – bo Ty się zmienisz w pełną wdzięczności, miłości piękną osobę.

Zamknij oczy i już teraz powiedz: „dziękuję”, pozwól wdzięczności przelać się przez Twoje ciało. To tak jakbyś narodził się na nowo.

Jeżeli jedyną modlitwą, w Twoim życiu będzie słowo „dziękuję”, to wystarczy.

WYSTARCZY.

Dziękuje, że jesteś, dziękuję za ponowne narodziny i dziękuję za „dziekujeza.pl” :)

Pełna wdzięczności

Gosia

 

 

 

 

 

10 comments

 1. kejt Odpowiedz →

  Gosiu, powodzenia w pisaniu bloga i DZIEKUJE za facebookowa aplikacje dziekuje.za. Pojawila sie w odpowiednim momencie jak dzis Twoj blog. Dziekuje Gosiu za to, ze jestes.

  1. dziekujeza Odpowiedz →

   Bardzo dziękuję za te ciepłe słowa, które sprawiają że pojawia się uśmiech na twarzy. Kejt super, że jesteś i dziękuję za feedback. Dodałaś mi skrzydeł :) Pozdrawiam gorąco.

  1. dziekujeza Odpowiedz →

   Czasami sami zastawiamy sobie drogę do szczęścia myśląc, że coś musi się stać aby być wdzięcznym, „Ahawa” jestem wdzięczna bo oddycham, bo kocham, bo żyję chwilą. Zapraszam do śledzenia kolejnych postów aby poznać siłę wdzięczności i miłości. Pozdrawiam cieplutko :)

Dodaj komentarz

Adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *


POWRÓT